![Raygates](/media/original_images/023-1024x749.jpg)
Αγρίνιο, Ελλάδα
Αγρίνιο, Ελλάδα
-
τοποθεσία
Αγρίνιο, Ελλάδα
-
έτος
2010
-
πελάτης
RAYCAP S.A.
Το έργο αφορά στην κατασκευή και τοποθέτηση είκοσι μονάδων Raygates στον Υ.Η.Σ. Καστρακίου, στην περιοχή του Αγρινίου. Αντικείμενο της σύμβασης μας ήταν ο σχεδιασμός, η κατασκευή, η βαφή, η μεταφορά και η τοποθέτηση είκοσι μεταλλικών μονάδων Raygates συνολικού βάρους εβδομήντα τόνων. Ο συνολικός χρόνος που απαιτήθηκε για την ολοκλήρωση του έργου ήταν τρείς μήνες. Με την έναρξη λειτουργίας του συγκεκριμένου συστήματος επετεύχθη η αύξηση της χωρητικότητας του ταμιευτήρα Υ.Η.Σ. κατά σαράντα πέντε εκατομμύρια κυβικά μέτρα.
![Raygates](/media/images/013-1024x689.width-1100.jpg)
![Raygates](/media/images/033-1024x768.width-1100.jpg)